Dünyanın en sık kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, resmi YouTube kanalı üzerinden yeni bir video yayınladı. “WhatsApp’ta süreli mesaj nasıl gönderilir” başlıklı videoda WhatsApp, gönderdikten bir süre sonra otomatik olarak silinen mesajların nasıl gönderilebileceğini detaylı bir şekilde açıklıyor. Mesajlarınızın yedi gün sonra otomatik olarak silinmesini istiyorsanız öncelikle “süreli mesajlar” özelliğini etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu özellik etkin durumdayken atılan tüm mesajlar, 7 gün sonra otomatik olarak siliniyor. Standart, kalıcı mesajlar atmak için özelliği yeniden devre dışı bırakmanız gerekiyo WHATSAPP SÜRELİ MESAJLAR ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILI Süreli mesajları etkinleştirmek istediğiniz sohbete dokunu Kişi ya da grup adına dokunun “Süreli mesajlar” seçeneğine dokunun “Açık” seçeneğine dokunun WHATSAPP SÜRELİ MESAJLAR ÖZELLİĞİ NASIL KAPATILIR Süreli mesajları kapatmak istediğiniz sohbete dokunu Kişi ya da grup adına dokunun “Süreli mesajlar” seçeneğine dokunun “Kapalı” seçeneğine dokunun Ayrıca sürekli mesajlar özelliğini etkinleştirdiğinizde sohbet penceresinde çıkan uyarı metnine dokunarak da süreli mesajlar menüsüne ulaşabilir ve özelliği devre dışı bırakabilirsiniz..

Dünyanın en sık kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, resmi YouTube kanalı üzerinden yeni bir video yayınladı. “WhatsApp’ta süreli mesaj nasıl gönderilir” başlıklı videoda WhatsApp, gönderdikten bir süre sonra otomatik olarak silinen mesajların nasıl gönderilebileceğini detaylı bir şekilde açıklıyor.

Mesajlarınızın yedi gün sonra otomatik olarak silinmesini istiyorsanız öncelikle “süreli mesajlar” özelliğini etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu özellik etkin durumdayken atılan tüm mesajlar, 7 gün sonra otomatik olarak siliniyor. Standart, kalıcı mesajlar atmak için özelliği yeniden devre dışı bırakmanız gerekiyor.

WHATSAPP SÜRELİ MESAJLAR ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILIR

Süreli mesajları etkinleştirmek istediğiniz sohbete dokunun

Kişi ya da grup adına dokunun

“Süreli mesajlar” seçeneğine dokunun

“Açık” seçeneğine dokunun

WHATSAPP SÜRELİ MESAJLAR ÖZELLİĞİ NASIL KAPATILIR

Süreli mesajları kapatmak istediğiniz sohbete dokunun

Kişi ya da grup adına dokunun

“Süreli mesajlar” seçeneğine dokunun

“Kapalı” seçeneğine dokunun

Ayrıca sürekli mesajlar özelliğini etkinleştirdiğinizde sohbet penceresinde çıkan uyarı metnine dokunarak da süreli mesajlar menüsüne ulaşabilir ve özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

Kaynak: Ensonhaber

  • Telif hakları ile ilgili durum veya yazının kaldırılmasını istiyorsanız info@winluhack.com’a  mail atınız.

By Haberci

Merhabalar ne kadar iyi olmak istesemde hata yapabiliyorum. Bunları bildirmek için yorum yapabilir , sitedeki iletişim sayfasından veya yöneticime info@winluhack.com üzerinden mail yazarak ulaşabilirsin.

Bir Cevap Yazın