Tanınan bir kripto para analisti, Bitcoin‘in kısa vadeli beklentileri ve piyasanın geri kalanı hakkında trader’ları uyarıyor.

Kolda Credible Crypto olarak bilinen trader, 127.600 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) düzeltmesine devam etmesini ve tüm altcoin piyasasını da beraberinde sürüklemesini beklediğini söylüyor:

“38.000 – 40.000 dolarlık bölgeye gerçek inmek inanılmaz derecede SAĞLIKLI olur ve bizi yükselişin devamı için hoş bir halde hazırlar. Düşüşten korkmayın. Kucaklayın.”

Elliott Wave Theory’yi piyasa trendlerini ve yatırımcı davranışlarını kıymetlendirmek için kullanan trader, önde gelen kripto para ünitesinin kritik bir seviyeyi geri kazanabilirse, düşüş eğilimini geçersiz kılabileceğini söylüyor.

“52.000 doları temizleyebilirsek, taban potansiyelini yok sayabiliriz. Lakin o vakte kadar aşağıya bakın.”

XRP’ye gelince Credible, devasa bir yükselişi başlatmadan evvel mevcut fiyatı olan 0.43 dolardan %43’ün üzerinde düşüş yaşayacağına inanıyor.

Grafiğe nazaran trader, öncelikle XRP’nin 0.30 düzeyindeki takviye bölgesine düşebileceğini oradan ise fiyatını ikiye katlayacak bir ralli başlatabileceğini söylüyor.

Trader, bu senaryonun şayet XRP 0.24 doların altına düşerse geçersiz olacağını ekledi.

Kaynak: Coinkolik

  • Telif hakları ile ilgili durum veya yazının kaldırılmasını istiyorsanız info@winluhack.com’a  mail atınız.

By Haberci

Merhabalar ne kadar iyi olmak istesemde hata yapabiliyorum. Bunları bildirmek için yorum yapabilir , sitedeki iletişim sayfasından veya yöneticime info@winluhack.com üzerinden mail yazarak ulaşabilirsin.

Bir Cevap Yazın