Formula 1 hayranlarının bileceği üzere yeni F1 dönemi, 28 Mart’ta gerçekleşecek Bahreyn GP’si ile başlıyor. Yeni periyodun başlamasına az bir mühlet kalmışken Netflix de F1 beklentilerini alevlendirmek için 2020 periyodun anlatıldığı Formula 1: Drive to Survive’ın 3. devir fragmanını yayınladı.

2020 vaktine dair en çok merak edilen şeylerin ortasında Türkiye GP’sinde yaşananlar ve Grosjean’ın alevler içindeki aracından yürüyerek çıkması bulunuyordu. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Grosjean’ın kazası ana konulardan biri olmuş lakin Türkiye GP’sine dair rastgele bir sahne malesef göremedik.

Her kısımda bir kümeye yer verilmesi bekleniyor

Geçtiğimiz vakitlerden hatırlayacağınız üzere her kısımda bir kümeye yoğunlaşılmış, o kümenin bir periyot boyunca yaşadığı tüm olaylar seyirciye aktarılmıştı. Fragmanda verilen imgelere göre yeni periyotta da bu durum tıpkı biçimde devam edecekmiş üzere gözüküyor.

Fragmanda en dikkat çeken olaylardan birisi, Haas kümesinin pilotu Romain Grosjean’ın Bahreyn GP’sinde yaşadığı trajik kaza olmuş. Alevlerin içinde kalan Grosjean, verdiği röportajda tüyler ürpertici birtakım detaylar paylaşmış; “Neredeyse öldüğünüzü kabul etmiş üzere oluyorsunuz, lakin ben hayır dedim. Bu benim sonum olamazdı. Ben, alevlerin içinden yürüyerek çıkan adamım.”

Kaynak: Webtekno

  • Telif hakları ile ilgili durum veya yazının kaldırılmasını istiyorsanız info@winluhack.com’a  mail atınız.

By Haberci

Merhabalar ne kadar iyi olmak istesemde hata yapabiliyorum. Bunları bildirmek için yorum yapabilir , sitedeki iletişim sayfasından veya yöneticime info@winluhack.com üzerinden mail yazarak ulaşabilirsin.

Bir Cevap Yazın