Komedyen Cem Yılmaz’ın meskeninde yangın çıktı. Yangın çıktığı sırada konutta bulunduğunu belirten Cem Yılmaz, “Jeneratörde yangın çıkınca itfaiyeyi aradık. Sağ olsunlar söndürdüler” dedi.

Komedyen Cem Yılmaz’ın Beşiktaş Levent’teki 3 katlı villasının bodrum katında, jeneratör odasındaki elektrik panosunun tutuşması sonucu saat 14.45 sıralarında yangın çıktı. O sırada meskende bulunan ünlü komedyen ve yardımcısı, yükselen dumanları fark ederek itfaiyeye haber verdi. İtfaiye takımları, alevlere müdahale ederek yangını denetim altına aldı.

İtfaiye gruplarının yangına müdahalesi sırasında bilgi alan Cem Yılmaz, basın mensuplarına “Ben evdeydim zati. Jeneratörde yangın çıkmış. Yangın neyden çıkmış ben de bilmiyorum. Ustalar çalışıyor aslında aşağıda. Çok büyütüyorsunuz hadiseyi. Jeneratörde yangın çıkınca itfaiyeyi aradık. İtfaiye geldi sağ olsunlar söndürdüler” dedi.

Bir basın mensubunun “Herhangi maddi ziyan var mı?” halindeki sorusu için Cem Yılmaz, “Yani bu kısmını…” diyerek ayrıldı.

By Haberci

Merhabalar ne kadar iyi olmak istesemde hata yapabiliyorum. Bunları bildirmek için yorum yapabilir , sitedeki iletişim sayfasından veya yöneticime info@winluhack.com üzerinden mail yazarak ulaşabilirsin.

Bir Cevap Yazın